Dadi Oil

DADI' OIL, to nie jest zwykła oliwka do paznokci. W 95% składa się ze składników organicznych. Przywraca paznokciom elastyczność, wzmacnia je i nadaje im piękny, naturalny połysk.

Dadi' Oil wchłania się bardzo szybko, dzięki czemu paznokcie i skórki nie pozostają tłuste.
W jej skład wchodzą 3 organiczne oleje (olejek z Avocado, olej Jojoba oraz oliwa z oliwek), a także naturalna witamina E (a nie octan tokoferolu - tocoferol acetate, czyli jej syntetyczny odpowiednik!). Wszystkie te składniki pochodzą z ekologicznych upraw na obszarach objętych ochroną, gdzie rolnicy korzystają z ochrony wód oraz technik odnawialnych, a do upraw nie używają nawozów sztucznych, pestycydów oraz środków ochrony roślin.

Oleje z avokado, jojoba i oliwek fantastycznie nawilżają i uelastyczniają płykę, a naturalna witamina E, to silny  antyoksydant. Do tego mieszanka 21 naturalnych olejków, która nadaje jej przepiękny zapach.
Dadi' Oil jest wyjątjowa, przekonaj się!

Co sprawia, że Dadi' Oil jest najlepszą oliwką do pielęgnacji paznokc, skóry i skórek?

1. Czysty, organiczny olejek z avocado - zawiera duże ilości witaminy A i D, które mają doskonałe właściwości nawilżające;

2. Oliwa z oliwek - zawiera dwa aktywne skladniki: skwalen, który jest naturalnym środkiem zmiękczającym, a drugi to Oleocanthal, który ma właściwości przeciwzapalne;

3. Olejek Jojoba, który pomaga w penetracji składników aktywnych (bardzo łatwo i szybko przenika wgłąb skóry);

4. Naturalne witamina E - która jest silnym antyutleniaczem.

Zapach Dadi' Oijest obłędnhy! Składa się on z mieszanki 21 naturalnych olejków eterycznych, m.in. z cytrusów, wanilii, bergamotkicytrynyrozmarynu, trawy cytrynowej i lawendy.

JAK i KIEDY UŻYWAĆ:

- wmasuj codziennie wieczorem oliwkę w paznokcie i skórki, w szczególności w okolice macieży. Dzięki temu skórki staną się miękkie i elastyczne, paznokcie zdrowsze i lepiej nawilżone - przestaną łamać się i pękać, odzyskają swój piękny, naturalny połysk i różowy kolor! :)
- wmasuj codziennie wieczorem w okolice oczu: na powiekę dolną i górną okrężnymi ruchami. Dzięki temu skóra wokół oczu będzie pięknie nawilżona, elastyczna, a drobne zmarszczki wygładzą się :)
- używaj zawsze, kiedy skóra jest sucha, łuszczy się, gdy się skaleczysz i chcesz, aby ranka szybko się zagoiła. Prawdopodobieństwo wystąpienia blizn w tym wypadku jest bardzo niewielkie!
- używaj wmasowując w skórę, kiedy masz egzemy, np. przy AZS oraz zawsze, kiedy twoja skóra potrzebuje nawilżenia
- polecany jest przez stylistów do wmasowywania we włosy (końcówki)! :) 

Pamietaj - olejek Dadi' Oil jest całkowicie pozbawiony wszelkich konserwantów i chemiii, jest w 100% naturalny i w 95% organiczny. Prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznych jest niewielkie. Można stosować go u dzieci.

Oliwka Dadi'Oil została stworzona przez Jima Nordstroma, który był twórcą kultowej już oliwki marki CND - Solar Oil.

Dadi' Oil została nazwana przez jego córkę, Niki. Oliwka wchłania się szybko i wnika głębokozwiększając elastyczność paznokci i zapobiegając ich łamaniu.