Pytania

1. W KILKU SŁOWACH - CO TO JEST IBX?
IBX to PRODUKT NAPRAWCZY - NIE odżywka! W jego skład, oprócz oleju jojoba i avocado wczodzą monomery, które wnikając do górnych warstw płytki tworzą sieć polimerową, która blokuje się tam stałę.

2. JAK DŁUGO TRZEBA UTWARDZAĆ IBX W LAMPIE?
Utwardzaj go, zarówno w lampie LED, jak i UV, tak długo, jak długo zaleca producent, aby utwardzać żel.

3. DLACZEGO POTRZEBNE JEST CIEPŁO?
IBX, to zabieg miejscowy, który działa na zasadzie przenikania, a ciepło jest ważnym krokiem na drodze do penetracji produktu wgłąb płytki. Można porównać to do sytuacji, kiedy masło topnieje na ciepłym pieczywie. Tak samo ciepło pomaga IBX wniknąć do głębszych warstw górnej części płytki. Bez ciepła penetracja będzie mniejsza, a co za tym idzie - słabsza, mniejsza siatka polimerowa tworząca się pomiędzy górnymi warstwami płytki.

4. CZY MOGĘ NORMALNIE NAŁOŻYĆ ŻEL LUB HYBRYDĘ PO ZABIEGU IBX?
Tak, można od razu zrobić stylizację, jak zazwyczaj.

5. JAKIEGO RODZAJU SUSZARKĘ MOGĘ UŻYĆ DO ZABIEGU?
Testowaliśmy zwykłą, małą suszarkę o mocy 1600 WATT, trzymając ją w odległości ok. 30-40 cm od dłoni.

6. CZY MUSZĘ UŻYWAĆ BAZY POD LAKIER DO PAZNOKCI?
Tak, zawsze używaj bazy pod lakier, tak jak zazwyczaj podczas robienia manicure.

7. JAK NAKŁADAĆ IBX NA PŁYTKĘ?
Nakładaj zawsze bardzo cienką warstwę (tak jak bazę pod lakier do paznokci), unikając przy tym kontaktu ze skórą!

8. CZY MOGĘ ROBIĆ ZABIEG CZĘŚCIEJ NIŻ RAZ W TYGODNIU?
NIE, nie zalecamy robić zabiegów częściej, niz raz w tygodniu, ponieważ skutek może być odwrotny i doprowadzimy do kruchości paznokci. System został zaprojektowany tak, aby pomóc w sposób narastający, skumulowany odbudować i wzmocnić naturalne paznokcie. Oznacza to, że kiedy już zauważysz poprawę, jeden zabieg na dwa, a potem na trzy tygodnie w zupełności wystarczy! Efekty zabiegu IBX narastają w czasie i należy o tym pamiętać.

9. CZY MUSZĘ UŻYWAĆ IBX REPAIR, A JEŚLI TAK, TO KIEDY?
IBX REPAIR jest istotna częścią całego systemu. Pod stylizacją żelową trzeba nałożyć jego warstwę na całą płytkę, potem dopiero IBX. Na naturalne paznokcie nakładasz IBX REPAIR tylko w miejsca objęte uszkodzeniem, tj. rozwarstwienia wolnego brzegu, pęknięcia, bruzdy czy łuszczące się obszary płytki.

10. JAK SZYBKO ZOBACZĘ REZULTATY STOSUJĄC STYLIZACJĘ ŻELOWĄ?
Paznokcie każdego Klienta są inne, więc nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. U niektórych już po pierwszym zabiegu widać poprawę, u innych trzeba zrobić kilka zabiegów, aby je znacząco wzmocnić i odbudować.
U jednej Klientki, która nosiła stylizację, po 3 zabiegach i 6 tygodniach od pierwszej aplikacji, paznokcie znacząco się wzmocniły, a białe plamki zniknęły. Odrost był w zauważalnie lepszej kondycji.

11. CZY MOGĘ STOSOWAĆ IBX REPAIR NA CAŁĄ PŁYTKĘ MOICH NATURALNYCH PAZNOKCI?
Przy zabiegach na odrost i wzmocnienie naturalnej płytki, nie ma sensu używania IBX REPAIR na całą płytkę, ponieważ działa on tylko na miejscowe uszkodzenia i nie daje dodatkowych korzyśi na pozostałym obszarze płytki.

Jeśli macie więcej pytań, proszę o kontakt e-mail, na wszystkie z chęcią odpowiem!
zamowienia@verapro.pl